0314 362 990 [javascript protected email address]
U kunt gebruik maken van de zoekbalk of onderstaande navigatie

2024: start bouw woonlocatie Winterswijk

2024: start bouw woonlocatie Winterswijk

In het eerste kwartaal van 2024 gaan wij van start met de realisatie van een nieuwe woonlocatie in Winterswijk. Samen met Zozijn en GGNet geven wij invulling aan 'Park Achterhoek'. Om samen een veilige, geborgen en groene omgeving voor mensen te creëren, die om welke reden dan ook zorg, service en begeleiding nodig hebben. Het park zal bestaan ​​uit vijf zorgclusters waarvan de eerste drie nu gerealiseerd zullen worden, midden in het coulisselandschap van de Achterhoek. De kracht van deze ontwikkeling zit vooral in de samenwerking met onze collega zorgaanbieders. Naar verwachting zal in 2025 de nieuwe zorglocatie worden opgeleverd.

De bouw van het wooncomplex voor Zorggroep Achterhoek omvat 30 zelfstandige appartementen, gemeenschappelijke ruimtes en werkruimte voor onze ondersteunende en regio diensten. Bewoners met een licht verstandelijke beperking (VG) en/of psychiatrische (GGZ) problematieken worden 24/7 ondersteund bij hun dagelijks leven.

In de ruimtelijke en natuurlijke leefomgeving op Zorgpark Achterhoek krijgen bewoners de zorg en aandacht die zijn nodig hebben om deel te nemen aan de maatschappij en te werken aan hun persoonlijke doelen. De naastgelegen voorzieningen en faciliteiten van Zorgpark Achterhoek bieden een veilige en zorgzame omgeving voor de bewoners waarmee zij ondersteund worden om zo zelfstandig mogelijk deel te nemen aan de maatschappij.

Op de hoogte blijven?

Wil je graag op de hoogte blijven van de bouw van de nieuwe woonlocatie in Winterswijk en de ontwikkelingen rondom 'Park Achterhoek'? Schrijf je dan hier in voor de nieuwsbrief en houd onze website in de gaten!