0314 362 990 [javascript protected email address]
U kunt gebruik maken van de zoekbalk of onderstaande navigatie
Headerafbeelding

Overeenkomsten SDA vanaf 2026

Overeenkomsten SDA vanaf 2026

Met trots delen we dat Zorggroep Achterhoek voor meerdere onderdelen binnen het Sociaal Domein Achterhoek (SDA) is gecontracteerd. Hierdoor kunnen we ook de komende jaren onze zorg blijven bieden aan (jong)volwassenen, jeugdigen en gezinnen in de regio.

✔️ Waar zijn we voor gecontracteerd bij het SDA?

Wmo Wonen (Beschermd wonen en beschut wonen)

Wonen gericht op zelfstandigheid (16–27 jaar)

Wmo Begeleiding – individueel (ambulante hulp) en groep (dagbesteding)

Ambulante jeugdhulp

🔍 Wat betekent dit?

- Continuïteit en beschikbaarheid van zorg voor onze cliënten in de regio, dit biedt rust bij cliënten en hun netwerk

- Slagvaardigheid en flexibiliteit door onze contractering voor zowel de Jeugdwet, Wmo en WLZ. Dit zorgt voor een soepele overgang bij op- of afschalen van zorg.

- Nieuwe kansen om vanuit onze visie, energie en daadkracht de eigen kracht en eigen regie van mensen en gezinnen in de regio te versterken.

- In partnerschap samenwerken aan de regionale doelstellingen en transformatieopgaven met gemeenten, andere gecontracteerde regio’s en ketenpartners

Op weg naar 2026

We bereiden ons voor op de komende contractperiode door het realiseren van nieuwe locaties en het aantrekken van nieuwe medewerkers. (#kombijonswerken) Op 20 november stonden onze zorgconsulenten op de SDA Ontmoetingsmarkt om kennis te maken met partners en toegangsteams.

🤝We kijken uit naar een mooie periode waarin we samen bouwen aan sterke, resultaatgerichte en toekomstbestendige zorg in de Achterhoek!

De aanmeldingen voor de nieuwbouwlocatie in Didam van start

In Didam in de gemeente Montferland (SDA) bouwen we aan een woonlocatie en dagbesteding voor mensen met een hulpvraag op het gebied van LVB of GGZ met een WMO of WLZ indicatie.

Meer infromatie